Proč jsem začala psát blog

Více než 40 let pracuji jako trenérka dětí, lektorka zdravotního cvičení a průvodkyně vědomým cvičením. Učím lidi rozumět svému tělu a cvičit tak, aby je nic nebolelo. Velmi mě těší být v neustálém kontaktu s dětmi i dospělými, předávat zkušenosti, organizovat společná cvičení, sportovní tábory a další akce.

Koronavirus zpřetrhal všechny společenské vazby.

Už rok je zákaz cvičení, sedím doma a dodělávám svoje resty, činnosti které mě běžně nebaví. Chybí mi styk s lidmi i každodenní pracovní shon, úplně jsem vypadla ze svého zaběhnutého celoživotního rytmu. Konec karantény je však stále v nedohlednu, proto jsem se rozhodla, že toto dlouhé období sociální izolace rázně ukončím psaním blogu.

Proč a pro koho chci psát?

Chci sdílet všechny zkušenosti, které jsem nasbírala během celoživotního cvičení s lidmi a také informace, které jsem získala studiem a od odborníků. Ráda bych svými návody a radami přispěla k lepšímu zdraví lidí. Jestli Vás zajímá co se skrývá pod názvem „Vědomé cvičení“ jste na mém blogu správně.

Nejdříve však musím zdolat pár překážek.

Neznalost práce s digitální technikou komplikuje a zpomaluje moje silné odhodlání psát. Učím se zprovoznit svůj web. Studuji technické návody, ale moc jim nerozumím. Dělám chybu za chybou, ale nevzdávám to, věřím že nakonec techniku pokořím. Držím se svého životního hesla: „Nikdy se nevzdávat a nebát se překážek!“

Těším se na spolupráci a přeji všem hodně zdraví!

Průvodkyně vědomým cvičením. Učím lidi naslouchat svému tělu, vybírat si vhodná cvičení a předcházet tak bolestem a nemocem. Můj příběh si přečtěte zde >>